ערסל לתינוקות

ערסל לתינוק מגיל לידה מדמה את זורועות ההורים

קרא עוד  
כיסוי למושב קלאב קאר

כיסוי למושב קלאב קאר - שומר על המושבים לאורך זמן ומזג אוויר

קרא עוד  
מתפרה מקצועית

מתפרה מקצועית אשר מציעה מגוון רחב של שירותים במקום אחד, גם ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות מקצועיים אנחנו מתפרה קטנה ומקצועית. תופרות כמעט הכל ובזול! בגדים, טקסטיל לתינוקות, מתפרה מקצועית לעסקים ריפוד חדש לרהיטים ערסל לתינוקות - מוצר הדגל שלנו שמיכות קטנות, שמיכות גדולות שמיכה לתינוק ושמיכת מעבר טקסטיל לבית ולמטבח וילונות, מפות שולחן

קרא עוד  
טקסטיל לתינוקות- ציוד לתינוק שנולד

טקסטיל לתינוקות - ציוד לתינוק שנולד. מוצרים שחייבים בכל בית ולכל תינוק.

קרא עוד  
טקסטיל לבית בזול

אנחנו "התפרניות" מתפרה קטנה בעין חרוד,קבוצה של נשים סביב גיל 80 . אפשר לומר שראינו כמעט הכל ויש לנו שנים של ניסיון באחזקת בית ומטבח סביב המטבח יש הרבה מאוד צרכים נוספים שלא קשורים לכלים ומכשירים, אולם, יכולים מאוד לשפר ולהקל על השימוש היום יומי במטבח - טקסטיל למטבח. יש לנו מספר פריטים שיעשו לכם את החיים קלים יותר שיכניסו קצת צבע למטבח שגם מתאימים כפתרון מושלם למתנות בחגים שאנחנו הישראלים תמיד מחפשים מתנות קטנות ושימושיות לכל בית ובית.

קרא עוד  
ריפוד וחידוש רהיטים

ריפוד וחידוש רהיטים-ריפוד כסאות-ריפוד כריות-ספוג ריפוד

קרא עוד  
שמיכת תינוק

שמיכה לתינוק,שמיכה לעריסה,שמיכה למיטת מעבר,מה גודל אופטמלי של שמיכת תינוק?

קרא עוד  
תיק החתלה

התיק המיוחד שלנו ראשון בחשיבותו הוא מה שנקרא אצלנו " תיק יולדת". תיק ללידה כללית. בעבר אמהות כשהן חוזרו מבית החולים עם תינוק חדש חיכה לה תיק יולדת לבן מקושט בתחרה שאותו הן תלו על עגלת הטיול והוא שימש אותן מספר שנים.

קרא עוד  
וילונות מעוצבים

אנחנו בדעה שוילונות הם אלו שנותנים את הרגשת הבית בכל חדר או אולם. בכל פעם שרוצים לחדש ולשדרג את הבית מספיק שמשנים את הוילונות וכבר החלל נראה אחרת.

קרא עוד  
ערסל תינוקות תוצרת עין חרוד

ערסל לתינוק מספק צורך בסיסי המהווה עבור התינוק המשך הדרגתי מהרחם לעולם, מה החשיבות? ומה התמורה?

קרא עוד  
מתפרה מקצועית

1921 מתפרה מקצועית בעין חרוד משנת מה שמייחד אותנו ומבדיל מיתר מתפרות טקסטיל בארץ זה הצוות המקצועי והמיוחד שלנו. אנחנו שש נשים בפנסיה, כולנו בגיל השלישי - המתפרה משמשת לנו מקום מפגש ותעסוקה. יש לנו למה לקום כל בוקר!

קרא עוד  
שמיכה איכותית - לשינה עמוקה רגועה ונינוחה יותר בכל לילה מחדש

שמיכות - שמיכה לבית זה לא משהו שמחליפים בתדירות גבוהה, לכן כדאי לבחור שמיכה איכותיות ונעימה שתפנק אותך. מה יותר כיף ונעים בימי החורף הקרים מאשר להתכרבל בשמיכה רכה ונעימה. שמיכה ולא משנה איזו שמיכה, שמיכת קיץ או שמיכת חורף, שמיכה לבן או שמיכה לבת, שמיכת לזוג או שמיכה ליחיד - שמיכה איכותית היא פריט שכל אחד צריך מגיל אפס עד 120. כולנו אוהבים שמיכה איכותית שהיא רק שלנו שהייחוד שלנו יהיה מוטמע בה. במתפרה שלנו "התפרניות" אנחנו משתמשות בהרבה סוגי בדים עם צבעים שונים אנחנו מכינות שמיכות טלאים מכל הגדלים והצבעים.

קרא עוד